Portfolio: Akcydensy

Akcydensy

Ulotki

Ulotki składam od samego początku swojej styczności z komputerem. Pierwszymi projektami były ilustrowane informatory dla uczestników obozów harcerskich oraz materiały szkoleniowe do kursów żeglarskich.
Nie wiem ile dotychczas złożyłem ulotek, bo większości nie pamiętam.

Wizytówki

Projektuję wizytówki i koordynuję ich druk w drukarniach cyfrowych i offsetowych (CMYK i Pantone).

Kalendarze

Projektuję kalendarze zarówno do druku w dużych nakładach w drukarni offsetowej, jak i do druku pojedynczych sztuk w drukarni cyfrowej.

Ankiety medyczne

Ankiety medyczne przygotowywałem w latach 2006-2009 na potrzeby badania POLTOS. Każda edycja badania była złożonym drukiem, częściowo na papierach samokopiujących, pokompletowanym w segregatory lub klejone bloki. Niektóre części zawierały również znaczniki do odczytu przez skaner analizujący wyniki. Ze względu na złożoność i równoległy druk w dwóch drukarniach było to przede wszystkim wyzwanie logistyczne, w którym arkusz kalkulacyjny był wykorzystywany równie często jak programy graficzne.

Zakres pracy: opracowanie projektu graficznego dla optymalnego rozmieszczenia treści, konsultacje z zespołem badawczym, skład i przygotowanie do druku, koordynacja druku i kompletacji ankiet

Bilety teatralne

W czasie pracy w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie projektowałem bilety przy okazji zmiany systemu oraz na specjalne okazji, m.in. 110-lecie Teatru i Festiwal Dedykacje "Moliere 2002".

Zakres pracy: projekt graficzny, konsultacje techniczne, skład i przygotowanie do druku